Oferta

Posters4U - niezwykłe plakaty

Posters4u - to wyjątkowy sklep internetowy dla wyjątkowych ludzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych plakatów oraz zdjęć na ścianę. Podzieliliśmy ją na 2 kategorie, żeby łatwiej były wybrać interesujące Was tematy. Pierwszą z nich są nasze autorskie plakaty, drugą zdjęcia pochodzące z kolekcji muzeum Met z Nowego Jorku. Zależy nam na wysokiej jakości naszej oferty, dlatego starannie dobieramy wzory, którymi chcemy się z Wami podzielić. Na stronie Posters4U można znaleźć szereg różnych wzorów w zależności od tego czego w danym momencie potrzebujecie. Wszystkie plakaty są w odcieniach bieli i czerni, ale to nie znaczy, że są smutne czy nudne.Mamy nadzieje, że dzięki naszej ofercie sami się o tym przekonacie.

Każda z naszych prac jest sprawdzana przez nas osobiście, dlatego termin realizacji może wynieść od 2 do 5 dni roboczych. Czas wysyłki liczony jest dodatkowo. Jeśli zdecydujecie się na wybór płatności przelewem, pamiętajcie, że trzeba doliczyć jeszcze 1 dzień aż płatność dojdzie na nasze konto. W takim wypadku, prześlijcie do nas potwierdzenie przelewu, a realizacje Waszego zamówienia zacznie się od razu. Zależy nam, żeby każdy z naszych Klientów był zadowolony. Plakaty to nasza pasja, dlatego z radością dzielimy się nią z Wami.

Koniecznie obserwujcie nasze konto na Facebooku, ponieważ będzie na bieżąco z naszymi promocjami oraz najnowszymi plakatami. Bardzo często na naszej tablicy, pojawia się informacja o nowym plakacie. Na naszym Facebooku umieszczamy również Wasze realizacje naszych plakatów na Waszych ścianach. Nie bójcie się wysyłać do nas zdjęć, sprawiają nam one ogromną radość. Możecie również wysyłać do nas wiadomości przez Messengera, odpiszemy najszybciej jak to możliwe. Nie boimy się żadnych pytań 🙂 Polecamy również nasza konto na Instagramie.

Oglądajcie, wybierajcie, wybrzydzajcie. Nie znaleźliście tego czego szukacie? Skontaktujcie się z nami, a postaramy się spełnić Wasze oczekiwania. Nie boimy się szalonych czy zwariowanych pomysłów, sprawdźcie nas.

posters4u

 

 

 

 

Zapraszamy,
ekipa Posters4U